מדריך ניקיון

מדוע כסף אמיתי מכתים?

כסף 925 מוכתם מאותה סיבה שהוא כל כך מסביר פנים. החלק שהופך תכשיטי כסף 925
לבטוחים עבור הרוב המכריע של אנשים עם רגישות לעור הוא 7.5% נחושת שמעגל את שאר המתכת. רוב כסף 925 (שהוא 92.5% כסף אמיתי) משתמש בנחושת כדי לתת לו את הכוח שהוא צריך לעמוד בלחץ היומיומי. זה הכרחי כי תכשיטי כסף טהור לא ישמרו על צורתם. אבל תכולת הנחושת פירושה גם הכתמה של כסף 925 כאשר הוא חשוף ללחות ולמזהמים באוויר. התגובה הכימית הנובעת מחשיפה זו גורמת למתכת לאבד את הברק שלה. כשהנחושת הזו מתעכבת, גם תכשיטי הכסף עושים זאת, ואתה מקבל את המראה החום של הכתמה.

למרבה המזל, ניקוי תכשיטי כסף (ושמירה עליהם נקיים) הוא די קל!

ניקוי תכשיטי כסף 925

 

תכשיטי כסף יכולים להחזיר את הברק עם ליטוש מיוחד. באמצעות מטלית לא שוחקת נקייה ממוך או אבק, שאנו מוכרים כאן באתר (לחץ למעבר), ניתן להבריק את התכשיטים. רצוי לפלש את התכשיט בעזרת המטלית בקווים ארוכים ולא בתנועות מעגליות; עיגולים יהפכו את כל השריטות שהתכשיטים סבלו לבולטות יותר. אל תשתמש במגבות נייר או טישו לביצוע הליטוש, מכיוון שסיבי החומרים הללו עלולים לשרוט את הכסף.

אם אינך רוצה להפגיז בלק כסף, שלבו סודה לשתייה ומים לעיסה, טפטפו אותו בנקודות
קטנות על התכשיטים והבריקו אותם עם מטלית נקייה באותן תנועות מחזור שהייתם אחרת, אם זה לא עושה את העבודה, השרו את התכשיטים לכמה שעות בתערובת של שתי כפות סודה לשתייה בחצי כוס חומץ. נקה עם מים חמים והתכשיטים שלך צריכים להיראות כמו חדשים!

שמירה על תכשיטי כסף 925 נקיים

 

בעוד שתכשיטי כסף 925 עלולים להכתים בקלות, הם גם נשארים מבריקים בקלות אם מאחסנים אותם בצורה הנכונה. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמר את התכשיטים שלך שהיא גם הכי כיפית: לענוד אותם! השמנים על העור שלך שומרים על מראה הכסף מבריק ומצוחצח, ומעניקים לו הגנה טבעית מפני חמצון. אל תלבש אותו בזמן שאתה משתמש בקרמים, אירוסולים כמו ספריי שיער ומוצרי קוסמטיקה, מכיוון שהם יכולים להגביר את החמצון וההכתמה.

כאשר אתה לא עונד אותו, הרחיקו את התכשיטים מאור השמש ובמקום עם לחות נמוכה. לשים אותו בשקית אטומה אולי נראה קצת טיפשי, אבל זו הדרך הטובה ביותר לשמור על מראה נהדר! הוסף חבילת סיליקה, קצת גיר או פחם פעיל לשקית כדי לשאוב יותר מהלחות מהאוויר בשקית או בקופסה שבה אתה שומר אותה. ספר לנו אם יש לך שאלות טיפול לגבי מוצרי NATI שלך!