אחריות ומדיניות החזרים

 

שימו לב שכל ההחזרות וההחלפות ממרכז העברת הדואר ועד למחסנים שלנו עשויות להתעכב בין 1-3 שבועות בשלב זה.
בשל השינויים המחייבים בעקבות נגיף הקורונה, הפעילות של שותפי השילוח שלנו, כמו גם התפקיד הלאומי שלך, עשויות להיות משובשות עקב הנהלים ואמצעי הזהירות שננקטו על מנת להבטיח את בטיחותם של כל העובדים והנמענים .

בזמן שאנו ממתינים לעדכונים נוספים בנוגע למצב העניין הנדון, אנא שים לב שהחבילות עשויות להיות כפופות לעיכובים מסוימים. אנו מצטערים מאוד על כך, ונודיע לך באמצעות דואר אלקטרוני לאחר שנעבד את בקשתך.

מדיניות החזרה והחלפה

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן(ביטול עסקה).התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן,התשמ"א-1981

לקוחות יכולים להחזיר או להחליף פריטים עד 14 ימים לאחר הגעת חבילתם. החזרות לא יתקבלו אם יתבקשו מעל 14 ימים שעברו את תאריך האספקה ​​המצוין במעקב ההזמנה. יש לבקש הארכות למסגרת זמן ההחלפה לפני תום 14 הימים - אין הארכות על החזרים.

אנו מציינים מראש, מחיר השילוח של החבילה חזור לבית העסק ישולם על ידי הלקוח.  הסכום אשר יוחזר ללקוח זהו הסכום שהלקוח שילם פחות דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים לפי הנמוך. אם לקוח רכש את המוצר בסייל או בעזרת קוד קופון הסכום שיוחזר לו זהו הסכום ששילם ולא מחירו המלא של אותו מוצר.

 

 

החזרה והחלפה של פריטים

אנא ספק כאן את מספר ההזמנה שלך וכן את הסיבה להחזרתך. צוות שירות הלקוחות שלנו יבדוק את בקשת ההחזרה וישלח הנחיות נוספות אם ההחזרה תאושר. החזרים עבור החזרות או החלפת מוצרים חדשים יינתנו לאחר שהפריט יתקבל וייבדק. לקוחות שיחזירו פריטים תמורת החזר לא יקבלו החזר על עלות המשלוח המקורית או כל מכס/מס חלים, לפי המקרה. החזרות שיוגשו להחזרים יהיו כפופות לדמי חידוש מלאי וטיפול. עבור כל החזרות והחלפות אביזרים, הפריטים חייבים להיות ללא שריטות, ללא שפשופים וללא נזקים אחרים.

אחריות תכשיטים

אחריות לכל החיים

אנו עומדים מאחורי איכות התכשיטים שלנו עם אחריות מוגבלת לכל החיים - הערבות שלנו שעם קבלת המוצר, כל פריט תכשיט נקי מפגמי חומר וייצור. אחריות זו תקפה למשך כל חייו של הרוכש המקורי, החל מתאריך הרכישה מקמעונאי מורשה של NATI ובכפוף לחוקים החלים. עם זאת, האחריות תבוטל מיד אם המוצר נרכש ממשווק לא מורשה. כדי לברר אם התכשיטים שלך מכוסים תחת אחריות זו, צור קשר עם כתובת המייל -  natira5533@gmail.com עם שמך, כתובתך, מספר הזמנה ותיאור מפורט של הנושא שעל הפרק. לבסוף, כתוב "תביעת אחריות על תכשיטים" בנושא המייל. תביעות אחריות חייבות להיות מלוות בהוכחת רכישה מקובלת ממשווק מורשה של NATI. שימו לב כי איננו לוקחים אחריות על הפריט לתיקונים ו/או החלפות במקרים הבאים, גם בתקופת האחריות: תקלה או נזק שנגרמו משימוש לא נכון או חוסר זהירות (דפיקות, שקעים, ריסוק וכו'), כשל או נזק. נגרם כתוצאה מתיקון אושינוי בלתי מוצדק, שינויים אסתטיים המתרחשים מבלאי רגיל, הזדקנות (שריטות קלות וכו') ושינוי בצבע כגון שינויי צבע עדינים בציפוי וכו' וכישלון או נזק שנגרם כתוצאה מאש או מים , או אסון טבע כמו רעידת אדמה. במקרה שהפריט שלך הנדרש לאחריות הופסק או אזל, יוצע קוד זיכוי עבור הערך ששולם ברכישה המקורית, שישמש לרכישה חלופית חדשה של פריט אחר ובכפוף לאישור. אנו לא נכבד תביעות אחריות מזויפות או הונאה ושומרים את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לדחות כל תביעות אחריות שאנו חושדים כי הן הונאה. טבעות כסף סטרלינג ניתנות לשינוי גודל אך יבטלו את האחריות - אנא שנה על אחריותך בלבד.

 

דף אחריות זה מציין שאתה עשוי לקבל תחליף חינם בהתאם לתנאים המפורטים כאן ובתוך התקופה שצוינה, ולא יגביל כל זכות חוקית של הלקוח בהתאם לחוק המקומי. למעט כפי שצוין במפורש בסעיף זה, NATI בגדים ותכשיטים כפופים אחרת לאותם תנאי אחריות כלליים כמו מוצרי NATI אחרים.